Česká verze English version Homepage Kontakty Plemenná kniha webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus II./2022

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
17.04. Ne - - - - -
18.04. Po - - - - -
19.04. Út 08:00 OCH Krejcar David, Těšínov ZV SA
19.04. Út 09:00 OPB Horní Dubňany ZV+Dr 57  CH
19.04. Út 09:00 OCH Talafous J., Krč ZV MS
19.04. Út 09:00 OCH Birovash P.,H.Cerekev ZV AA
19.04. Út 10:00 OCH Tegro s.r.o.,Těšenov ZV AA
19.04. Út 10:00 OCH Samohejlová A.,Malešice ZV MS
19.04. Út 11:00 OCH Kotalík Milan, Semice ZV LI
19.04. Út 11:00 OCH Kotalíková Dana, Semice ZV LI
19.04. Út 13:00 OCH Duchoň J., Kožlí ZV PP
19.04. Út 16:00 OCH Hatlák Vlastimil, Meziboří ZV CH
20.04. St 08:00 OCH Žížala Josef ml., Úročnice ZV MS
20.04. St 08:30 OCH Sklář M.,Brloh ZV AA
20.04. St 09:00 OPB Horní Dubňany ZV+Dr 42  MS
20.04. St 09:00 OCH ZD Brloh ZV 20  AA
20.04. St 09:00 OCH Šumavský angus, Soběsuky ZV 14  AA
20.04. St 09:00 OCH Štěpánek J.,Záhornice ZV LI
20.04. St 10:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
20.04. St 10:00 OCH Farma Pojedy s.r.o. ZV LI,UU,PP
20.04. St 12:00 OCH Kubata Zdeněk,Vrábče ZV AA
20.04. St 13:00 OCH Zobal V., Bor u Březnice ZV CH
20.04. St 13:30 OCH Šebelka Milan,Rančice ZV AA
20.04. St 13:30 OCH Šebelka Štěpán, Rančice ZV AA
21.04. Čt 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 43  CH,LI,BA
22.04. Pá 09:00 OPB Todně - Březí ZV+Dr 15  LI,UU
22.04. Pá 09:00 OCH Jarošová Z.,Rosička ZV PI
22.04. Pá 09:00 OCH Kaleta M.,Třinec ZV MS
22.04. Pá 10:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV 10  LI
22.04. Pá 11:00 OCH Kříbalová M.,Černá ZV MS
22.04. Pá 11:00 OCH Jalowiczorz Roman, Č.Těšín ZV MS
22.04. Pá 12:00 OCH Statek Branná spol.s r.o. ZV LI
22.04. Pá 12:00 OCH VU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
22.04. Pá 12:30 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
22.04. Pá 13:00 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
22.04. Pá 13:00 OCH K+K Břilice ZV CH
22.04. Pá 13:00 OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov ZV CH,LI
22.04. Pá 14:00 OCH ZD Pozovice ZV CH
22.04. Pá 14:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
23.04. So - - - - -
24.04. Ne - - - - -
25.04. Po 08:00 OCH ZD Podlesí Ročov ZV HE,MS
25.04. Po 09:00 OPB Horní Dubňany ZV+Dr 35  AA,HE
25.04. Po 09:00 OCH Šuranský Jaroslav, Otín ZV CH
25.04. Po 10:00 OCH Hodboď Gustav, Libštát ZV GS
25.04. Po 10:00 OCH Zemědělská společnost Blšany ZV MS
25.04. Po 11:00 OCH GASFARM s.r.o. Pelhřimov ZV GS
25.04. Po 12:30 OCH Pěnkavová J., Hranice u Aše ZV BA
25.04. Po 14:00 OCH Lukáš M.,Toužetín ZV UU
26.04. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 34  MS,PI
26.04. Út 09:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
26.04. Út 09:00 OCH Skalický J.,Libnov ZV 18  AA
26.04. Út 10:00 OCH Týma O.,Ing.D.Němčice ZV AA
26.04. Út 11:00 OCH Habr František, Báňovice ZV MS
26.04. Út 11:30 OCH Stebelský M.,Rynoltice ZV AA
26.04. Út 13:00 OCH ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov ZV CH
26.04. Út 13:00 OCH Chlupáčková Hana, Ležnice ZV MS
26.04. Út 14:00 OCH Farma Egert s.r.o., Lásenice ZV AA
26.04. Út 16:00 OCH Šilhanová Marie, Nová Ves ZV MS
27.04. St 08:00 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava ZV MS
27.04. St 09:00 OPB Osík ZV+Dr 58  CH
27.04. St 09:00 OCH Sumega P.Heřmanice u O. ZV MS
27.04. St 09:00 OCH Šusta Michal, Mýto ZV AA
27.04. St 09:00 OCH Šusta Michal, Mýto ZV AA
27.04. St 10:00 OCH Bystrianská Jana,Melč ZV LI
27.04. St 10:00 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV LI
27.04. St 11:00 OCH ZOD Blata Sedlec ZV MS
27.04. St 11:00 OCH Opekar Jan, Chodeč ZV AA
27.04. St 12:00 OCH Placanda Jakub, Křenovice ZV MS
27.04. St 13:00 OCH Lepša Vladimír, Pěčín ZV AA,LI
28.04. Čt 09:00 OPB Horní Jadruž ZV+Dr 14  CH,MS
28.04. Čt 09:00 OCH P.F.B.TRANSPORT,spol.s r.o. ZV HE
28.04. Čt 09:00 OCH Farma Doupov sro,Mašťov ZV AA
28.04. Čt 11:00 OPB Kundratice ZV+Dr 42  CH,MS,AA,BA,LI,PP
28.04. Čt 11:00 OCH BREZE a.s.,Výsluní ZV 11  AA
28.04. Čt 11:00 OCH Šašek Vladimír ml.,Ing., Rantířov ZV 15  AA
28.04. Čt 15:00 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
29.04. Pá 09:00 OPB Janovice u R. ZV+Dr 35  MS,AA,CH,HE,BA
29.04. Pá 11:00 OCH Denk Jaroslav, Hodousice ZV 14  AA,LI
29.04. Pá 14:00 OCH Šeda Jaromír, Helvíkovice ZV LI
29.04. Pá 16:00 OCH Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice ZV AA
30.04. So - - - - -
01.05. Ne - - - - -
02.05. Po 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 45  LI
02.05. Po 14:00 OCH Farma Karel Dvořák s.r.o. ZV LI
02.05. Po 15:00 OCH Zítek J.,P.Lhota ZV AA
03.05. Út 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 40  AA
03.05. Út 09:00 OCH Seidl J.,Ptenín ZV AA
03.05. Út 09:00 OCH Reinold M.,St.Červená Voda ZV MS
03.05. Út 10:00 OCH Nátr Daniel, Černá Voda ZV MS
03.05. Út 10:30 OCH Nátr Jíří, Černá Voda ZV CH
03.05. Út 10:30 OCH Nováková H.,Sirá ZV MS
03.05. Út 11:30 OCH Novák Petr, Sirá ZV CH
03.05. Út 15:00 OCH Zigáček L.,ing,Ústrašice ZV BM
04.05. St 09:00 OPB Cunkov ZV+Dr 38  MS,CH,PP,UU,BA,SA
05.05. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 43  LI,BA,PP
06.05. Pá 09:00 OCH Sochor R.Ing.,st.,Ž.Újezd ZV AA
06.05. Pá 09:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV CH,MS
06.05. Pá 10:00 OCH Karsit Agro,a.s.Dubenec ZV CH
06.05. Pá 11:00 OCH Nejdl M.,Zbyslav ZV AA
06.05. Pá 13:00 OCH Ouředník Karel, Kolinec ZV LI
06.05. Pá 13:00 OCH Bio Zdoňov s.r.o. ZV MS
07.05. So 09:00 OCH svod býků Pěčín ZV+Dr 18  AA
08.05. Ne - - - - -
09.05. Po 08:00 OCH Kraml Eduard, Stachy ZV SA
09.05. Po 10:00 OCH Sluka J.,ml.,Hodějov ZV HE
09.05. Po 11:00 OCH Pecka V.,Libětice ZV MS
09.05. Po 12:00 OCH AGRO Jinín, a.s. ZV LI
09.05. Po 13:00 OCH Valenta Petr, Budyně ZV MS
09.05. Po 15:00 OCH Novotný Milan, Mezihoří ZV PP
10.05. Út 09:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 48  LI
10.05. Út 11:00 OCH Stříbrný Petr, Nečtiny ZV LI
11.05. St 08:00 OCH Kubal Petr,Podmokly ZV MS
11.05. St 09:00 OCH Kubal Radek, Albrechtice ZV LI
11.05. St 11:00 OCH Zelený Jiří, Drouhaveč ZV MS,HE
11.05. St 12:00 OCH Trantírková Eva,Chlum ZV LI
12.05. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 31  MS,AA,HE
13.05. Pá 08:00 OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice ZV 13  AA
13.05. Pá 11:00 OCH Hodina František, Záblatí ZV MS,LI
13.05. Pá 11:30 OCH Hodina Jakub, Kratušín ZV MS
13.05. Pá 12:00 OCH PRIMA Energo a.s. ZV MS,LI
13.05. Pá 13:00 OCH Káňa Petr, Mlynářovice ZV MS
14.05. So - - - - -
15.05. Ne - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz