Česká verze English version Homepage Kontakty Plemenná kniha webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Kalendář výběrů a dražeb

Turnus:
Turnus III./2022

datum/čas odchovna ks plemena/pozn
11.06. So - - - - -
12.06. Ne - - - - -
13.06. Po 08:00 OCH Kubal Radek, Albrechtice ZV LI
13.06. Po 09:00 OPB Kundratice ZV+Dr 11  CH,MS
13.06. Po 09:00 OCH Marosz Josef, Vendryně ZV LI
13.06. Po 09:00 OCH SACH s.r.o. Olešná ZV BA
13.06. Po 10:00 OCH Niemiec C.,Dolní Žukov ZV LI
13.06. Po 10:00 OCH Ouředník Karel, Kolinec ZV LI
13.06. Po 12:00 OCH VU Brno, ŠZP Nový Jičín ZV LI
13.06. Po 12:00 OCH Birovash P.,H.Cerekev ZV AA
13.06. Po 13:00 OCH Měcholupská zemědělská a.s. ZV 11  CH,MS
14.06. Út 09:00 OPB Benešov ZV+Dr 35  LI,CH,GS,PP,PI
14.06. Út 10:00 OCH Habr František, Báňovice ZV 14  MS
14.06. Út 14:00 OCH K+K Břilice ZV CH,LI
14.06. Út 15:00 OCH Klusáček St.,Suchdol n/L. ZV LI
14.06. Út 15:00 OCH Heráň Jan, Radíč ZV CH
15.06. St 09:00 OPB Cunkov ZV 40  LI,MS,AA,BA,UU,CH,HE,SA,PG
15.06. St 14:00 OCH Farma Kozák s.r.o. ZV BA,CH
15.06. St 17:00 OCH Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava ZV CH,MS
16.06. Čt 09:00 OPB Osík ZV+Dr 45  CH,BA,LI,AA,MS,PI
16.06. Čt 13:00 OCH Bouda Petr, Voděrádky ZV CH
16.06. Čt 16:00 OCH Převrátil Jiří, Vacíkov ZV CH
17.06. Pá 09:00 OPB Horní Dubňany ZV+Dr 33  CH,MS,AA
17.06. Pá 09:00 OCH ZD Brloh ZV AA
17.06. Pá 11:00 OCH Šedivý Jan, Smrhov ZV MS
17.06. Pá 13:00 OCH Kříbalová M.,Černá ZV MS
17.06. Pá 15:00 OCH Polák Jiří, D.Libochová ZV MS
17.06. Pá 15:00 OCH Poláková Zdenka, D.Libochová ZV MS
18.06. So - - - - -
19.06. Ne - - - - -
20.06. Po 09:00 OPB Todně - Březí ZV+Dr 10  LI
20.06. Po 09:00 OCH Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno ZV CH
20.06. Po 11:00 OCH Hromas Jan, Stvolínky ZV AA
20.06. Po 12:00 OCH Tájek Jaroslav, Zvíkov ZV 10  CH,LI,PP
21.06. Út 08:00 OCH Pecka V.,Libětice ZV MS
21.06. Út 09:00 OCH ZD Agroholding Bernartice ZV PI
21.06. Út 09:00 OCH Valihrach Fr., Krumvíř ZV MS
21.06. Út 09:00 OCH Vlček Martin, Adršpach ZV CH
21.06. Út 09:00 OCH BREZE a.s.,Výsluní ZV AA
21.06. Út 09:00 OCH Pěnkavová J., Hranice u Aše ZV BA
21.06. Út 09:00 OCH Talafous J., Krč ZV MS
21.06. Út 09:00 OCH Sumega P.Heřmanice u O. ZV MS
21.06. Út 10:00 OCH Nátr Daniel, Černá Voda ZV MS
21.06. Út 10:00 OCH AGRO Jinín, a.s. ZV 12  MS,LI
21.06. Út 10:00 OCH Procházka Jiří, Dubí ZV AA
21.06. Út 10:00 OCH Samohejlová A.,Malešice ZV MS
21.06. Út 10:30 OCH Nátr Jíří, Černá Voda ZV CH
21.06. Út 12:00 OCH Valenta Petr, Budyně ZV MS
21.06. Út 13:30 OCH Minaříková Hana, Hluk ZV BA
21.06. Út 14:00 OCH Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny ZV LI
21.06. Út 14:00 OCH AGRO Jinín, a.s. ZV MS
22.06. St 08:00 OCH Sobolík Martin, Krč ZV SA
22.06. St 09:00 OCH MU Brno - ŠZP Žabčice ZV LI
22.06. St 10:30 OCH Bystrianská Jana,Melč ZV LI
22.06. St 11:00 OCH Černěveský Háj s.r.o. ZV 28  LI
22.06. St 11:30 OCH Bystrianský Jan,Melč ZV LI
22.06. St 12:00 OCH Karban Kamil, Lhenice ZV CH
22.06. St 13:00 OCH Tichá T., Jindřichov ZV MS
23.06. Čt 08:00 OCH Kofroň Jan Ing., Radhostice ZV AA
23.06. Čt 09:00 OCH Líkař Jan, Hracholusky ZV LI
23.06. Čt 09:00 OCH Nováková H.,Sirá ZV MS
23.06. Čt 10:00 OCH Starý K.,Žernovice ZV MS
23.06. Čt 10:30 OCH Hodina František, Záblatí ZV CH,MS
23.06. Čt 10:30 OCH Hodina Jakub, Kratušín ZV MS,LI
23.06. Čt 11:00 OCH PRIMA Energo a.s. ZV CH,MS
23.06. Čt 11:00 OCH Nečtinská zemědělská a.s. ZV 11  LI
23.06. Čt 13:00 OCH Fidler Božetěch, Škarez ZV PP
23.06. Čt 14:00 OCH Káňa Petr, Mlynářovice ZV MS
24.06. Pá 09:00 OCH Denk Jaroslav, Hodousice ZV LI
25.06. So - - - - -
26.06. Ne - - - - -



Použité zkratky:
OPB Odchovna plemenných býků OCH Odchov u chovatele
ZV základní výběr Dr Dražba
AA Aberdeen angus BM Belgické modré BA Blonde d'Aquitaine
GA Galloway GS Gasconne HE Hereford
HI Highland CH Charolais LI Limousine
MS Masný simentál PI Piemontese SA Salers
UU Aubrac PP Parthenaise SS Shorthorn
TX Texas longhorn BB Bazadaise WA Wagyu
VV Vosgienne MM Rouge des Prés DD Andorrské hnědé
DX Dexter
Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz