Česká verze English version Homepage Kontakty Plemenná kniha webKUMP Junior team MilujuHovězí.cz

Hlavní nabídka
Novinky
ČSCHMS
Zápisy
Odchovny PB
Legislativa
Šlechtění a PK
Dotace, programy
Akce, výstavy
Kontakty
Odkazy
Hovězí maso
Burza zvířat
Plemenná kniha
webKUMP

Plemena
Aberdeen angus
Belgické modré
Blonde d'Aquitaine
Galloway
Gasconne
Hereford
Highland
Charolais
Limousine
Masný simentál
Piemontese
Salers
Aubrac
Parthenaise
Shorthorn
Texas longhorn
Bazadaise
Wagyu
Vosgienne
Rouge des Prés
Andorrské hnědé
Dexter
Pinzgauer
Chianina
Uckermärker

Naskladnění plemenných býků

Zobrazit turnus:
Odchovny plemenných býků pro turnus II./2022

odchovna AABMBAGAGSHEHICHLIMSPISAAUPASHTXBBWAVVMMDDDXPGCHIAUC S
OPB Benešov 0010000291730400000000000000 81
OPB Cunkov 4113014054813225500000000000 130
OPB Horní Dubňany 3500001058043000000000000000 137
OPB Horní Jadruž 00000001106000000000000000 17
OPB Janovice u R. 110000409014000000000000000 38
OPB Kundratice 300000019217000100000000000 42
OPB Osík 8070050582918000700000000000 132
OPB Todně - Březí 00000000140002000000000000 16
Celkem 98111011401891101416271300000000000 593

Odchov u chovatele, pro turnus II./2022

chovatel AABMBAGAGSHEHICHLIMSPISAAUPASHTXBBWAVVMMDDDXPGCHIAUC S
AGRO Jinín, a.s. 0000000020000000000000000 2
Bio Zdoňov s.r.o. 0000000004000000000000000 4
Birovash P.,H.Cerekev 3000000000000000000000000 3
Bouda Petr, Voděrádky 0000000700000000000000000 7
BREZE a.s.,Výsluní 12000000000000000000000000 12
Bystrianská Jana,Melč 0000000040000000000000000 4
Bříza Z.,Klášterec n/O. 0000000000000100000000000 1
Chlupáčková Hana, Ležnice 0000000005000000000000000 5
Daňhel Miroslav, s.r.o., Doubrava 0000000003000000000000000 3
Denk Jaroslav, Hodousice 7000000080000000000000000 15
Družstvo vlastníků Libeň-Vtelno 0000000700000000000000000 7
Duchoň J., Kožlí 0000000000000200000000000 2
Dvořák Josef Ing., Telecí 2000000000000000000000000 2
Černěveský Háj s.r.o. 0000000020000000000000000 2
Farma Doupov sro,Mašťov 2000000000000000000000000 2
Farma Egert s.r.o., Lásenice 6000000000000000000000000 6
Farma Karel Dvořák s.r.o. 0000000040000000000000000 4
Farma Pojedy s.r.o. 0000000030001200000000000 6
GASFARM s.r.o. Pelhřimov 0000200000000000000000000 2
Habr František, Báňovice 00000000010000000000000000 10
Hatlák Vlastimil, Meziboří 0000000700000000000000000 7
Hodboď Gustav, Libštát 0000100000000000000000000 1
Hodina František, Záblatí 0000000014000000000000000 5
Hodina Jakub, Kratušín 0000000001000000000000000 1
Jalowiczorz Roman, Č.Těšín 0000000001000000000000000 1
Jarošová Z.,Rosička 0000000000200000000000000 2
K+K Břilice 0000000002000000000000000 2
Kaleta M.,Třinec 0000000003000000000000000 3
Káňa Petr, Mlynářovice 0000000003000000000000000 3
Karsit Agro,a.s.Dubenec 0000000400000000000000000 4
Klusáček St.,Suchdol n/L. 0000000050000000000000000 5
Kofroň Jan Ing., Radhostice 15000000000000000000000000 15
Kotalík Milan, Semice 0000000050000000000000000 5
Kotalíková Dana, Semice 0000000010000000000000000 1
Kraml Eduard, Stachy 0000000000030000000000000 3
Krejcar David, Těšínov 0000000000050000000000000 5
Kubal Petr,Podmokly 0000000005000000000000000 5
Kubal Radek, Albrechtice 0000000090000000000000000 9
Kubata Zdeněk,Vrábče 7000000000000000000000000 7
Kříbalová M.,Černá 0000000001000000000000000 1
Lepša Vladimír, Pěčín 10000000020000000000000000 12
Loos Adolf, Hora Sv.Kateřiny 0000000060000000000000000 6
Lukáš M.,Toužetín 0000000000004000000000000 4
Měcholupská zemědělská a.s. 0000000206000000000000000 8
Minaříková Hana, Hluk 0010000000000000000000000 1
Nátr Daniel, Černá Voda 0000000001000000000000000 1
Nátr Jíří, Černá Voda 0000000300000000000000000 3
Nečtinská zemědělská a.s. 00000000480000000000000000 48
Nejdl M.,Zbyslav 6000000000000000000000000 6
Niemiec C.,Dolní Žukov 00000000100000000000000000 10
Novák Petr, Sirá 0000000300000000000000000 3
Nováková H.,Sirá 0000000001000000000000000 1
Novotný Milan, Mezihoří 0000000000000300000000000 3
Opekar Jan, Chodeč 3000000000000000000000000 3
Ouředník Karel, Kolinec 0000000040000000000000000 4
P.F.B.TRANSPORT,spol.s r.o. 0000020000000000000000000 2
Paďour L.,Lukavice 0010000000000000000000000 1
Pecka V.,Libětice 0000000002000000000000000 2
Pěnkavová J., Hranice u Aše 0020000000000000000000000 2
Placanda Jakub, Křenovice 0000000004000000000000000 4
Polák Jiří, D.Libochová 0000000001000000000000000 1
Poláková Zdenka, D.Libochová 0000000003000000000000000 3
PRIMA Energo a.s. 0000000014000000000000000 5
Reinold M.,St.Červená Voda 0000000003000000000000000 3
Samohejlová A.,Malešice 0000000002000000000000000 2
Seidl J.,Ptenín 2000000000000000000000000 2
Skalický J.,Libnov 20000000000000000000000000 20
Sklář M.,Brloh 3000000000000000000000000 3
Sluka J.,ml.,Hodějov 0000030000000000000000000 3
Sochor R.Ing.,st.,Ž.Újezd 5000000000000000000000000 5
Statek Branná spol.s r.o. 0000000030000000000000000 3
Statek Lipka a.s. H.Bradlo 0000000000000300000000000 3
Stebelský M.,Rynoltice 2000000000000000000000000 2
Stříbrný Petr, Nečtiny 0000000050000000000000000 5
Sumega P.Heřmanice u O. 0000000002000000000000000 2
Tájek Jaroslav, Zvíkov 0000000610000000000000000 7
Talafous J., Krč 0000000003000000000000000 3
Tegro s.r.o.,Těšenov 10000000000000000000000000 10
Trantírková Eva,Chlum 0000000010000000000000000 1
Týma O.,Ing.D.Němčice 4000000000000000000000000 4
Valenta Petr, Budyně 0000000006000000000000000 6
Vetlabfarm s.r.o. Jakubovice 8000000000000000000000000 8
VU Brno, ŠZP Nový Jičín 0000000080000000000000000 8
Walker farmer sro.Vstiš 2000000000000000000000000 2
ZD Brloh 20000000000000000000000000 20
ZD Podlesí Ročov 0000030002000000000000000 5
ZD Pozovice 0000000200000000000000000 2
ZEA - PROBIO, s.r.o., Žernov 0000000300000000000000000 3
Zelený Jiří, Drouhaveč 0000010002000000000000000 3
Zemědělská společnost Blšany 0000000006000000000000000 6
Zigáček L.,ing,Ústrašice 0100000000000000000000000 1
Zítek J.,P.Lhota 5000000000000000000000000 5
Zobal V., Bor u Březnice 0000000200000000000000000 2
ZOD Blata Sedlec 0000000001000000000000000 1
Šašek Vladimír ml.,Ing., Rantířov 22000000000000000000000000 22
Šebelka Milan,Rančice 5000000000000000000000000 5
Šebelka Štěpán, Rančice 5000000000000000000000000 5
Šeda Jaromír, Helvíkovice 0000000050000000000000000 5
Šilhanová Marie, Nová Ves 0000000003000000000000000 3
Štěpánek J.,Záhornice 0000000010000000000000000 1
Šumavský angus, Soběsuky 16000000000000000000000000 16
Šuranský Jaroslav, Otín 0000000600000000000000000 6
Šusta Michal, Mýto 4000000000000000000000000 4
Šusta Milan, Mýto 4000000000000000000000000 4
Žížala Josef ml., Úročnice 0000000002000000000000000 2
Celkem 21014039052139962851100000000000 540

Informace obsažené na webu cschms.cz nesmí být zvěřejněny bez souhlasu autorů. Prohlížením webu souhlasíte s právními podmínkami
Obsah webu: © 1991, 2006 Český svaz chovatelů masného skotu   Design & application: © 1999, 2006 WebApplications.cz